Call Center munkatárs

A KÖRÚTI ORVOSI CENTRUM új munkatársat keres ügyfélszolgálat, vevőszolgálat és telefonos ügyfélszolgálat területekre.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Beérkező hívások fogadása, páciensek informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban, időpont foglalás
  • Beérkező e-mailek megválaszolása
  • E-mailben érkező foglalások feldolgozása
  • Adminisztráció
  • Kapcsolattartás az orvosokkal és kollégákkal
  • Kimenő hívások indítása páciensek felé
  • Rendelések igény szerinti alakítása

Amit elvárunk:

  • Hasonló telefonos munkakörben szerzett előzetes tapasztalat.
  • Középszintű angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Nagyfokú problémamegoldás
  • Proaktív hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Bármilyen egészségügyben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, jó csapat
  • Bejelentett, heti 30 órás munkaviszonyt.

Munkarend:

A nyitvatartási rendhez igazodó hétköznap heti 30 óra váltott műszakban, heti 1-2 nap HOME OFFICE lehetőséggel.

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület, Szent István Krt. 24.

Jelentkezzen!

Meliora by KOC

BUDA

(Meliora by KOC)

Látogass meg

1126 Budapest,
Királyhágó utca 2. II./2.

Kapcsolat

+36 30 565 4206
+36 1 785 9895

Nyitvatartás

Hétfő–péntek:
09:00–20:00
Szombat / vasárnap: zárva

PEST

(Körúti Orvosi Centrum)

1137 Budapest,
Szent István körút 24.

Kapcsolat

09:00–20:00
Szombat:
06:00-13:00
Vasárnap:
zárva

ÚJ SZOLGÁLTATÁSOK!

A Melioraban, a KOC budai rendelőjében, a bőrgyógyászaton túl már egyre több szakorvosi szolgáltatás is elérhető.

  • gyermekbőrgyógyászat
  • sebészet (anyajegy- és képleteltávolítások)
  • érsebészet (visszér és seprűvéna kezelés)
  • proktológia

Időpontfoglaló rendszerünkben kényelmesen ki tudod választani, hogy budai vagy pesti rendelőnkben szeretnéd-e igénybe venni szolgáltatásainkat.

Rendelőnk Pesten:
Körúti Orvosi Centrum
Szenti István körút 24.
www.koc.hu

Meliora | Sütihasználati tájékoztató